Home / مولتی مدیا / دانلود عکس / بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر نقش سو در سریال تقاطع-عکس

بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر نقش سو در سریال تقاطع-عکس

0x0 dilan cicek deniz kimdir 1481897654869 بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر نقش سو در سریال تقاطع عکس

عکس سو در سریال تقاطع

بیوگرافی و عکس های دیلان چیچک دنیز بازیگر سریال تقاطع

دیلان چیچک دنیز مدل و بازیگر کشور ترکیه ۲۸ فوریه سال ۱۹۹۵ در شهر سیواس استانبول کشور ترکیه چشم به جهان گشوده است . دیلان چیچک دنیز ابتدا در عرصه مدل و مدلینگ و زیبایی فعایت داشته است. وی در کشور ترکیه در مسابقات miss world 2014 شرکت نموده و در توانست در این مسابقات بدرخشد و به عنوان سه نماینده برتر زیبایی و مدل کشور ترکیه باشد. این هنرمند ترکی پدرش Orhan Deniz و مادرش Hale Temizyürek بوده اند.

وی سه سال در دبیرستان به تحصیل پرداخت و در سن ۱۷ سالگی، او در مسابقه تئاتر Liseler شرکت نموده و جایزه بازیگری را توانست بدست بیاورد.

dilan cicek deniz kimdir بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر نقش سو در سریال تقاطع عکس

دیلان چیچک دنیز بازیگری در تلویزیون و مجموعه های ترکی را بازی در سریال دروغگوهای کوچک tatli kuçuk yalancilar شروع نموده است. وی بعد از این سریال در مجموعه داستان بدروم bodrum masali بازی کرده و همچنین نقشی کوتاه در سریال دختران افتاب gunesin kizlari  داشته هست.دیلان چیچک دنیز همچنین بواسطه بازی در این سریال توانست در کشور ترکیه بیشتر دیده شود و به شهرت برسد.

دیلان چیچک دنیز در جدید ترین بازی خود در ترکیه در سریال cukur گودال با بازیگران سرشناس ترکیه مانند آراس بولوت اینملی بازی نموده است و در این سریال در نقش ثنا یکی از بازیگران اصلی سریال به ایفای نقش پرداخته است.

دیلان چیچک دنیز به غیر از بازیگری و مدلنیگ بودن به مسافرت و کتاب خوانی و همچنین عکاسی هم علاقه دارد.

دیلان چیچک دنیز مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است و هیچ خبر و عکسی از نامزدی و همسرش که توسط وی تایید شود در رسانه های ترکیه موجود نمیباشد.

YV9UJ 1506340754 2367 بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر نقش سو در سریال تقاطع عکس

عکس های سو در سریال تقاطع

mDeOecqNO0uuyEwAKjoSFg بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر نقش سو در سریال تقاطع عکس

بیوگرافی سو بازیگر سریال تقاطع

dilan cicek deniz kimdir nereli ve kac yasinda h11226 812d3 بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر نقش سو در سریال تقاطع عکس25012138 313840669111938 2550428803876782080 n بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر نقش سو در سریال تقاطع عکسcukur dizisi sena dilan cicek deniz nereli بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر نقش سو در سریال تقاطع عکس

منبع کلک دانش

همچنین ببینید :


بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر نقش سو در سریال تقاطع
کپی رایت: منبع مطلب