Home / همه منظوره / حق انتخاب:GEN2 را بشناسیم

حق انتخاب:GEN2 را بشناسیم

دنیای اقتصاد – واردات خودروهای لیفت بک طی یکسال گذشته در کشور افزایش چشمگیری یافته، به طوری که این امر موجب شده تا بازار این خودروها تنوع بیشتری یابد.

لیفت بک در اصطلاح به خودروهایی اطلاق می‌شود که از لحاظ ابعاد و ظاهر مابین خودروهای هاچ بک و صندوقدار قرار دارد. در حال حاضر GEN2، یاریس و ویرا در مدل لیفت بک در بازار عرضه می‌شوند.
امروز از میان خودروهای لیفت بک موجود در بازار، GEN2 دنده اتومات خودروی متعلق به پروتون مالزی که چندی است مونتاژ آن در شرکت زاگرس آغاز شده را معرفی خواهیم کرد.
این خودرو از موتور 1600 سی‌سی بهره می‌برد که توان تولید 110 اسب بخار قدرت را دارد.
این خودرو به شما این فرصت را می‌دهد تا بتوانید سرعت 190‌کیلومتر در ساعت را تجربه کنید.
از سوی دیگر، این خودرو برای رسیدن به شتاب صفر تا صد نیازمند 10 ثانیه زمان است که این امر نشان‌دهنده آن است که شما برای رسیدن به شتاب اولیه نیازمند 10 ثانیه زمان هستید.
اما از لحاظ میزان مصرف سوخت GEN2 دنده اتومات در هر صد کیلومتر در سیکل ترکیبی به 9 لیتر سوخت نیاز دارد که با توجه به اجرای طرح سهمیه‌بندی سوخت می‌توان گفت این خودرو در رده خودروهای پرمصرف قرار دارد.
اما از لحاظ تجهیزات ایمنی این خودرو مجهز به ترمز ABS با عملکرد سیستم الکترونیکی توزیع نیروی ترمز (EBD)، ایربگ‌های دو لایه SRS همراه با کمربندهای ایمنی مجهز به سیستم پیش کشنده است که این امر موجب افزایش ضریب ایمنی این خودرو شده است.
در حال حاضر GEN2 دنده اتوماتيك در بازار با قیمت 23 تا 24‌میلیون تومان عرضه می‌شود.

ماشین