Home / اخبار / اخبار فناوری / گوگل و درآمد ۳۱ میلیون دلاری اش از اندروید

گوگل و درآمد ۳۱ میلیون دلاری اش از اندروید

گوگل و درآمد ۳۱ میلیون دلاری اش از اندروید

31 Milion Daramade Google Az Android گوگل و درآمد ۳۱ میلیون دلاری اش از اندروید

شرکت گوگل تاکنون گزارش دقیقی از میزان درآمدهای خود در زمینه ارایه سیستم عامل موبایلی اندروید منتشر نکرده است.

با این وجود به نظر می‌رسد منابع آگاه از این راز چندساله پرده برداشته‌اند. این خبر بر اساس پرونده قضایی مطرح شده توسط اوراکل در مقابل گوگل منتشر شد و سرانجام مشخص شد شرکت گوگل از سیستم عامل اندروید چه میزان درآمد کسب می‌کند.

هفته گذشته شرکت اوراکل پرونده قضایی خود علیه گوگل را مطرح کرد و طی آن گفته شد گوگل تاکنون ۳۱ میلیارد دلار درآمد و ۲۲ میلیارد دلار سود از سیستم عامل اندروید به دست آورده است.

شرکت گوگل می‌گوید که این اعداد و ارقام از اسناد محرمانه آنها استخراج شده است. گوگل در دادگاه عالی آمریکا اعلام کرد که این اطلاعات بسیار حساس و مهم است. به همین خاطر نباید به صورت عمومی منتشر شود و می‌بایست فقط در مراکز قضایی مورد استفاده قرار گیرد.

این شرکت در ادعاهای قضایی خود گفت: «گوگل در جریان انتشار مجموع درآمدهای خود تاکنون به صورت مجزا درآمدها و سود خود از عرضه سیستم عامل اندروید را اعلام نکرده است. این اطلاعات مالی غیرعمومی بسیار محرمانه هستند و انتشار عمومی آنها می‌تواند برای شرکت گوگل مشکلاتی را فراهم کند».

لینک کوتاه: http://acharweb.com/?p=24363برچسب ها: اندروید, درآمد شرکت گوگل, درآمد گوگل, درامد اندروید, سیستم عامل اندروید, فناوری, گوگل

گوگل و درآمد ۳۱ میلیون دلاری اش از اندروید
منبع: مجله اینترنتی آچاروب