در جلسه مالی که دیروز بعد از ظهر برگزار شد، شرکت Activision Blizzard اعلام کرده است که جدیدترین بسته الحاقی World of Warcraft یعنی Warlords of Draenor از طریق پیش خرید کاربران به آمار فروش ۱ میلیون نسخه ای دست پیدا کرده است…

 Warlords of Draenor به فروش یک میلیونی دست پیداکرده است با اینکه هنوز منتشر نشده

یکی از دلایل محبوبیت این بسته الحاقی و خرید آن با اینکه جتی ماه ها تا عرضه Warlords of Draenor فاصله داریم این است است که level شخصیت ها را به ۹۰ ارتقاء می بخشد. Warlords of Draenor انتظار می رود تا قبل از پایان سال ۲۰۱۴ عرضه شود اما همچنان تاریخ انتشار دقیقی برای آن موجود نمی باشد. همچنین شما می توانید Boost گفته شده را برای رسیدن به level 90 با پرداخت ۶۰ دلار بن صورت جداگانه تهیه کنید.

در ادامه کنفراس گفته شده Activision Blizzard اعلام کرده است که مجموع مشترکین بازی World of Warcraft از ۷٫۸ میلیون به ۷٫۶ میلیون نزول داشته است. این یک کاهش محسوب می شود اما قابل مقایسه با سال گذشته که کاهش مشترکین ۱ میلیون نفر بود نمی باشد.

Warlords of Draenor پنچمین بسته الحاقی بازی محبوب سبک MMORPG یعنی World of Warcraft  قلمداد می شود که امکانات تازه ای را نیز به همراه خواهد داشت. وقایع این بازی پس از World of Warcraft: Mists of Pandaria و در سرزمین Draenor ادامه خواهد داشت که زیستگاه اصلی نژاد Orc قلمداد می شود. همچنین شخصیت های افسانه ای که در سری های گذشته Warcraft شاهد بوده ایم یعنی Grom Hellscream, Ner’zhul و Blackhand نیز حضور خواهند داشت.